• Новак
Нови Зимски Бебе Секојдневен Чевли на Кул СТП Кожа Новороденче Момчиња Девојчиња Руно Топло Чевли Првиот Пешаци Бебе Moccasins За 0-18 М М1

Нови Зимски Бебе Секојдневен Чевли на Кул СТП Кожа Новороденче Момчиња Девојчиња Руно Топло Чевли Првиот Пешаци

DEN 222.72

Достапност
Достапно за нарачка


Бебе Зима Првиот Вокер Чевли, грижа топло и удобно бебе нозе
Стил : бебе момче девојка зимски чизми
Составена од : Памук
Боја : како што е прикажано
Големина : 11/12/13/14 (за 0-18 месеци бебе)
Забелешка : ве Молиме одберете ја големината на индивидуалните должина, возраст е за повикување само.
големина возраст, должина и ширина
1-S 0-6 M 11cm/4.33 5.6 cm/2.20
2-6 M-12 M 12cm/4.72 5.8 cm/2.28
3-L 12-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12 6.0 cm/2.36

Спецификацијата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бренд Име:
WEIXINBUY
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци

Со стоката дадена додека купуваат