• Новак
Пролет/Есен Мода Бебе Бебе Чевли Симпатична Девојки Плитки Единствена Деца Креветчето Малку Лак Мека Платно Лизга-На Обувки М1

Пролет/Есен Мода Бебе Бебе Чевли Симпатична Девојки Плитки Единствена Деца Креветчето Малку Лак Мека Платно

DEN 170.88

Достапност
Достапно за нарачка

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви благодарам многу!!! Предмет Тип : Прво Пешаци Outsole Материјал : Плута Мода Елемент : Плитки Затворање Тип : Лизга-На Сезона : Пролет/Есен Горниот Материјал : Платно Пол : Бебе Девојка се Предмет Тип : Прво Пешаци, Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето Сезона : Пролет/Есен Пол : Бебе Девојка големинавозрастдолжина ширина 1-S0-6 M 11cm/4.335.6 cm/2.20 2-М7-12 M12cm/4.725.8 cm/2.28 3-L13-18 МИЛИОНИ-13cm/5.126.0 cm/2.36

Спецификацијата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WEIXINBUY
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Затворање Тип:
Еластична бенд
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Пролет/Есен
Пол:
Бебе Девојка

Со стоката дадена додека купуваат