• Новак
  • -0 %
Симпатична Бебе Девојка Плетени Креветчето Чевли Бебе Дете Новороденче Bowknot Принцеза Првиот Пешаци Мека Пантофли Креветчето Чевли М1

Симпатична Бебе Девојка Плетени Креветчето Чевли Бебе Дете Новороденче Bowknot Принцеза Првиот Пешаци Мека

DEN 183.00
DEN 183.36

Достапност
Достапно за нарачка

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви благодарам многу!!! Предмет Тип : Прво Пешаци Мода Елемент : Плитки Затворање Тип : Лизга-На големинатавозрастдолжина ширина 1-S0-6 M 11cm/4.335.6 cm/2.20 2-М7-12 M12cm/4.725.8 cm/2.28 3-L13-18 МИЛИОНИ-13cm/5.126.0 cm/2.36 Забелешка :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Спецификацијата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
WEIXINBUY
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Шаблон Тип:
Крпеница
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Пролет/Есен
Пол:
Бебе Девојка

Со стоката дадена додека купуваат