• Новак
2 Бои На Слатка Новороденче Комбинација Зима И Топло, Прво Пешаци Мека SoleInfant Деца Деца Cack Чевли М1

2 Бои На Слатка Новороденче Комбинација Зима И Топло, Прво Пешаци Мека SoleInfant Деца Деца Cack Чевли М1

DEN 228.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви благодарам многу!!! Оддел Име : Бебе Предмет Тип : Прво Пешаци Сезона : Зима Затворање Тип : Лизга-На Шаблон Тип : Цртан филм Анимација Горниот Материјал : Стадото Outsole Материјал : Памук големинавозрастдолжина ширина 1-S0-6 M 11.5 cm/4.535.9 cm/2.32 2-М7-12 M12.5 cm/4.926.1 cm/2.40 3-L13-18 МИЛИОНИ-13.5 cm/5.316.3 cm/2.48
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Спецификацијата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Т-врзани
Затворање Тип:
Еластична бенд
Бренд Име:
WEIXINBUY

Со стоката дадена додека купуваат