• Новак
  • -29 %
12V Моќност Алатки Батерија со Замена AL1411DV Апарат за полнење За Bosch Електрични Вежба BAT011 2 607 335 GSB12VE-2

12V Моќност Алатки Батерија со Замена AL1411DV Апарат за полнење За Bosch Електрични Вежба BAT011 2 607 335

DEN 2127.00
DEN 2996.16

Достапност
Достапно за нарачка


Полначот Спецификација :
Текст : 110~240 V AC 50~60 Hz
Излез : наизменична СТРУЈА ОД 1,5 СО
Полначот Тежина : 662g
Полнење Заштита :
Полначот има вграден-во коло заштита за да се спречи прегревање, краток кола,
во текот на полнењето и откривање на оштетени батерии.
Полначот Кој Е Компатибилен Со :
GSR 7.2-1 GSR 7.2-2 GSR 9.6-1 GSR 9.6-2 GSR 12-1 GSR 12-2 GSR14.4-1 GSR 14.4-2
(power tools батеријата for7.2 V-14.4 V)
Замена Бош 7.2 V до 14.4 V електрични алатки батерија полнач ( замена производи, не Бош оригинални производи)
Батеријата Спецификација
за БОШ
2 607 335 054 2 607 335 055 2 607 335 071
2 607 335 081 2 607 335 107 2 607 335 108
2 607 335 143 2 607 335 145 2 607 335 148
2 607 335 151 2 607 335 172 2 607 335 185
2 607 335 243 2 607 335 244 2 607 335 250
2 607 335 376 2 607 335 378 2 607 335 471
2 610 910 405 2607335090 261091405
BAT011 BH1214 H BH1214 L
BH1214 MH H1214 N
компатибилна со следниве модели :
за БОШ
3300 K 3305 K 330 K
3310 K 3315 K 3500
ABS 12 M-2 ABS М 12 V AHS 3 Accu
AHS 4 AHS НА Accu ASG 52
ATS 12-СТР B2300 B2310
B2500 BABS 12 V БХ-1214
Г. BM 12 VES-2 GLI 12 V GSB 12 VSE-2
GSB 12 VSP-3 GSB 12 VSP-2 GSR 12-1
GSR 12 V GSR 12 VES-2 GSR 12 VES-3
GSR 12 VET GSR 12 VPE-2 GSR 12 VSH-2
PSB 12 VSP-2 PSR 120 PSR 12 VE
PSR 12 VES-2
Пакетот Вклучува
1* Батеријата Апарат за полнење за Bosch
1*Power tools батеријата (12 V Ni-CD 2000m Ah или 12 V Ni-МЗ 3000m Ah )
Професија Батеријата Фабрика
Висок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISI
Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо
ПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. ПРАТКАТА 1.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO/FPO). 2.Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата. 3.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа. 4.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене. 5.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. 6.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.

Спецификацијата

боја:
NI-CD 2Ah Полнач, NI-МЗ 3Ah Полнач
Големина:
Prismatic
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Број На Модел На:
BAT011
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
DVISI
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Батеријата Број:
1
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Замена На Батеријата:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат