• Новак
3 еез 7.2 V 3800mAh Ni-МЗ Батерија на нов Пакет

3 еез 7.2 V 3800mAh Ni-МЗ Батерија на нов Пакет

DEN 2207.52

Достапност
Достапно за нарачка


3 еез 7.2 V 3800m Ah Ni-МЗ Батерија на нов Пакет
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во продажба цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Батеријата Карактеристики : Brand new 3800m Ah 7.2 V Ni MH батерија 3800m Ah 7.2 V Батерија Без меморија ефект, ја дополните до 1000 циклуси 100% квалитетот Јапонски батеријата клетки 100% П. В. на секој батеријата Произведени од страна на Hi-Капацитет моќ производи. Големина : pls се однесуваат на димензија што е прикажано на сликата Тежина : 280g (1pcs) Пакет се вклучени : 3 x 3800m Ah 7.2 V Ni MH батерија

Спецификацијата

Бренд Име:
toyofmine
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
001
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Големина:
7.2V
Номиналниот Капацитет:
3800mAh
Номиналниот Напон:
7.2 V

Со стоката дадена додека купуваат