• Новак
  • -5 %
GTF 18650 Литиум Батерија 3.7 V 2200mAh Батерија на Литиум Батерија Светло Литиум-Јонска Батерија Светло Headlamp M

GTF 18650 Литиум Батерија 3.7 V 2200mAh Батерија на Литиум Батерија Светло Литиум-Јонска Батерија Светло Headlamp

DEN 196.00
DEN 206.40

Достапност
Достапно за нарачка

GTF 18650 Литиум Батерија 3.7 V 2200m Ah Батерија на Литиум Батерија Светло Литиум-Јонска Батерија Светло Headlamp Спецификации : Бренд : GTF Батерија Тип : 18600 3.7 V 2200m Ah Li-ion Батерија Батеријата Врвот : Рамни Врвот Номинален Напон : 3.7 V Полнење критичниот Напон : 4.2 V Празнење критичниот Напон : 2.75 V Капацитет : 2200m Ah Големина : 18*65.0 mm Материјал : Литиум Li-ion циклуси на Полнење : најмалку 500cycles Appliations : Светилка,headlamp,фенер,LED светло,нурне светлина,зелени ласерски,фан,светлата,факелот,ласерски покажувач,ласерски пиштол,оружје светлина,vape,мо,ECIG,механички кутија современи и други електроника производи. Пакет Содржина : 18650 1x 3.7 V 2200m Ah Battery

Спецификацијата

Номиналниот Напон:
3.7 V
боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 4PCS, 8PCS, 10PCS
Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Големина:
18650
Број На Модел На:
18650
Бренд Име:
GTF
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No
Батеријата Број:
1
Тип:
Li-Ion

Со стоката дадена додека купуваат