• Новак
12x АА 3000mAh 1.2 V Ni-МЗ Батерија Жолта за РК Играчки Камера + Приклучок за Полнач

12x АА 3000mAh 1.2 V Ni-МЗ Батерија Жолта за РК Играчки Камера + Приклучок за Полнач

DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка


12x АА 3000m Ah 1.2 V Ni-МЗ Батерија Жолта за РК Играчки Камера + Приклучок за Полнач
Вовед на Батеријата : Капацитет : АА 3000m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Вовед за да го Полначот : 100% сосема нов и никогаш не се користат Тоа е направен од високо квалитетни и издржливи материјали Лесен, компактен и лесно да се носат Преносни и лесна за употреба на полначот е во добра работна состојба Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Излез : 1.2 v (АА/AAA) Може да се наплатат 2x AA или 2x ААА батерии во исто време се Работи за Ni-МЗ или NI-cd Батерии Пакет се Вклучени : 1 x полнач 12 x АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори *Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др

Спецификацијата

Номиналниот Напон:
1.2 V
боја:
НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Приклучок
Бренд Име:
toyofmine
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Големина:
AA
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Број На Модел На:
001
Номиналниот Капацитет:
аа 3000mah

Со стоката дадена додека купуваат