• Новак
12 ААА 12 АА 1800 3000 mAh NiMH батерија Б1

12 ААА 12 АА 1800 3000 mAh NiMH батерија Б1

DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка


Батерии Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати
Пакет Содржина 100% Сосема Нов 12 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори 12 компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори
*Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др

Спецификацијата

Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
12
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Големина:
AA
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
toyofmine
Број На Модел На:
001
Замена На Батеријата:
No

Со стоката дадена додека купуваат