• Новак
8 АА +8 ААА 1.2 V 1800mAh 3000mAh NiMH Сива Батерија на Мобилен

8 АА +8 ААА 1.2 V 1800mAh 3000mAh NiMH Сива Батерија на Мобилен

DEN 767.52

Достапност
Достапно за нарачка


Батерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Пакет Содржина : 100% Сосема Нов 8 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Батерија Batterie 8 компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори *Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др

Спецификацијата

Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Големина:
AA
Батеријата Број:
8
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
toyofmine
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Број На Модел На:
001
Номиналниот Капацитет:
АА

Со стоката дадена додека купуваат