• Новак
  • -20 %
4Pcs 3.85 V 2720mAh Батерии + Dual USB Полначот со Тип C Порта за Gopro ASBBA-001 Батерии Gopro Фузија 360-Степен Камера

4Pcs 3.85 V 2720mAh Батерии + Dual USB Полначот со Тип C Порта за Gopro ASBBA-001 Батерии Gopro Фузија 360-Степен

DEN 2457.00
DEN 3071.52

Достапност
Достапно за нарачка

ASBBA-001 3.85 V 2720m Ah/Li-ion Компатибилни Модели : За Gopro ASBBA-001 Gopro Фузија 360-Степен Акција Камера Пакетот вклучува : 4x ASBBA-001 Батерија USB Полнач за батерии 1x Двојна со Тип C пост 1x USB Кабел 1x Упатство Истакна : Сите Предмети се тестирани пред превозот Функција : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Go Pro Hero5 Камера Спецификации за Полнач 1. Текст : 5 V/2.1 A(MIN); Излез : 4.35 V/750m A(x2) 2. Изграден со Микро USB порт и Тип-C порта, може да се напојува од страна на повеќето стандардни USB Ѕид или Автоматски Полнач или компјутер 3. Може да се наплатат две или една батерија на време 4. LED индикаторот покажува црвено кога полнење и се врти да се зелени кога целосно наполнета 5. Интелигентна технологија штити од краток спој, над-полнење и над-греење За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Спецификацијата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Batmax
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
Gopro ASBBA-001
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
2720mAh
volts:
3.85 V
Целосна Декодираната:
Покажува Нивото на Батеријата на камерата
Модел:
За Gopro ASBBA-001 GoPro Фузија

Со стоката дадена додека купуваат