• Новак
Најдобар Автомобил Скок Стартер 69800mAh 12V 4USB батерија полнач пакет за авто возило започнување И Лаптоп Моќ Банка со Торба

Најдобар Автомобил Скок Стартер 69800mAh 12V 4USB батерија полнач пакет за авто возило започнување И Лаптоп

DEN 3312.00

Достапност
Достапно за нарачка

Технички Предности : 1.Overcharge заштита 2.Overdischarge за заштита на 3.Краток спој заштита 4.Долг циклус живот 5.Константен напон 6.Прекуструјна заштита 7.Висока Искористеност 8.Голема&Ниска температура отпор Компатибилен со 6.0 L и пониски гас/бензински мотори и 4.0 L дизел погон на возилата. Батеријата Просечен Живот : 3000 пати почнувајќи Наполнетост на Батеријата Време : 5-6 часа Објект Тежина : 450 g Објект Должина : 18 инчен Излезна Моќност : 450g Објект Ширина : 8.5 инчен Батеријата Мобилен Состав : Литиум полимер battery Voltage : 12 V Објект Висина : 4 см Број На Батерии : 1 Предмет Тип : Автомобил на Батерии Батеријата Специфични : Разноврсна, Висок квалитет, Висока-Оперативен капацитет температура : -20 ℃ 60℃ Полнење на владата : CC/CA 12 V/15 V 1 AOutput : 5 V-1А/2 A/3А/4А -, 15 V-2 A, 16 V-3.5 A, 19 V-3.5 Почетна струја : 300 A Врв струја : 600 A Автомобил на влезниот напон : 12 V
Внимание!Тоа е многу, многу важно !!! !!! !!! Ве молиме во ред да ми кажете да plug Спецификации, во отсуство на пораката,ние случајно испрати! Пакет Листа : 1 x Скок Стартер 1 x Дома Моќ Plug 1 x акумулатор Жица Клип 1 x (4 во 1) USB Полнење Кабел 8 x Лаптоп адаптер 1 x англиски јазик прирачник за корисникот(Data Sheet)

Спецификацијата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
200-quans-2018
Бренд Име:
Vividjuler
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Автомобил

Со стоката дадена додека купуваат