• Новак
1000pcs Креативни Нерѓосувачки Челик Црвено Вино, Масло Шише Plug Црна Шише Затка Кујна Резерви, Вино, Плута Шише Plug wen5451

1000pcs Креативни Нерѓосувачки Челик Црвено Вино, Масло Шише Plug Црна Шише Затка Кујна Резерви, Вино, Плута

DEN 19200.00

Достапност
Достапно за нарачка


Сосема нов и висок квалитет
Материјал : не ' Рѓосувачки челик spouts и гума затка
Совршен за пабови и клубови, како и дома барови
Одговара стандард дух алкохол (џин, виски, вотка и сл) шишиња
Должина : Околу 10.5 см/4.4 инчи

Спецификацијата

Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
CIQ
Лентата За Алатки Тип:
Вино Pourers
Бренд Име:
linxikeji
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Дијаметар:
Број На Модел На:
wen5451
Функција:
Еко-Пријателски

Со стоката дадена додека купуваат