• Новак
  • -31 %
СБ#8101 творечки домен стол Европската бар едноставна ретро висока нога столче БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

СБ8101 творечки домен стол Европската бар едноставна ретро висока нога столче БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 7750.00
DEN 11232.00

Достапност
Достапно за нарачка


Важно Известување
Pleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас.
- - - - - - -
Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.
И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.
Па тоа треба да се собраа повторно кога пристигна до вашето место.
И тоа ќе биде лесно да се соберат.
Ако имате било какви прашања за поставување на стоките.
Ве молиме слободно контактирајте со нас.
- - - - - - -

Спецификацијата

Број На Модел На:
WB
Материјал:
Дрво
Изглед:
Модерна
Укината:
No
Големина:
N/A
is_customized:
Yes
Е Rotatable:
No
Со Парапети:
No
осветлените:
No
Употреба:
Комерцијални
прилагодлива висина:
No
Стил:
Модерен Минималистички
Backrest Висина:
Бренд Име:
ECMARVELLOUS
Тип:
бар мебел
Специфични Употреба:
бар чаир
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел

Со стоката дадена додека купуваат