• Новак
  • -31 %
X1#8801 мода crs висок пред шалтерот касиерот бар столица Европската едноставна кревање cr БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

X18801 мода crs висок пред шалтерот касиерот бар столица Европската едноставна кревање cr БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 6260.00
DEN 9072.00

Достапност
Достапно за нарачка


Важно Известување
Pleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас.
- - - - - - -
Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.
И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.
Па тоа треба да се собраа повторно кога пристигна до вашето место.
И тоа ќе биде лесно да се соберат.
Ако имате било какви прашања за поставување на стоките.
Ве молиме слободно контактирајте со нас.
- - - - - - -

Спецификацијата

Број На Модел На:
X1
Материјал:
Метал
Изглед:
Модерна
Укината:
No
Големина:
N/A
is_customized:
Yes
Е Rotatable:
Yes
Со Парапети:
No
осветлените:
No
Употреба:
Комерцијални
прилагодлива висина:
Yes
Стил:
Модерен Минималистички
Backrest Висина:
Бренд Име:
ECMARVELLOUS
Тип:
бар мебел
Специфични Употреба:
бар чаир
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел

Со стоката дадена додека купуваат