• Новак
  • -15 %
Кујна DIY Алатки 1PC за Печење Цртан филм Автомобили Форма Силикони Чоколадо Сапун Мувла Торта Stencils Фондан Тесто Алатка

Кујна DIY Алатки 1PC за Печење Цртан филм Автомобили Форма Силикони Чоколадо Сапун Мувла Торта Stencils Фондан

DEN 52.00
DEN 61.44

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво!
Добредојдовте на Нашата Продавница!
Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!
Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Погоден за правење на cupcake/Желе/Чоколадно/Свеќа/Леб
На мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење леб, фондан торта, чоколадо, итн
2. Бренд нови со добра состојба
3. Тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за употреба и чистење
4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма
5. Одговараат за фурна, микробранова, фрижидери, машина за миење садови.
6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти
Објектот може да издржи температура опсег : -40~210 степени целзиусови степени.
Материјал : Силикон
Боја : случајни боја
Големина : како слики
Облик : 6 Дупки Цртан Филм Автомобили
Тежина : 42g
Пакет Се Вклучени :
1 PC Силикони Торта Мувла
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Бренд Име:
Aihogard
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
NC0303-01
Име на производ:
силиконски торта мувла
Тип На Објект:
Печење калапи / торта мувла
Функција:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
торта декорирање алатка
Употреба:
кујна печење додатоци
Повод:
Ресторан Слаткарница Кујна Свадба, Роденден
Обликот:
6 Дупки Цртан Филм Автомобили
Количина:
1pc
боја:
случаен боја

Со стоката дадена додека купуваат