• Новак
  • -35 %
SHENHONG Рака во Рака на Срце Силикони Торта Мувла Љубов 3D Cupcake Желе Пудинг Cookie Кифла Мувла DIY Дизајн Moule Печење Алатки

SHENHONG Рака во Рака на Срце Силикони Торта Мувла Љубов 3D Cupcake Желе Пудинг Cookie Кифла Мувла DIY Дизајн

DEN 383.00
DEN 588.96

Достапност
Достапно за нарачка


SHENHONG Рака во Рака на Срце Силикони Торта Мувла Љубов 3 D Cupcake Желе Пудинг Cookie Кифла Мувла DIY Дизајн Moule Печење Алатки
опис :
Материјал : храна безбедно силикони
Боја : Бела
Пакетот вклучува :
1 Piece Мувла
Класичен и модерен во исто време, ГЕМ габи овозможи да се направи подготовки, се карактеризира со едноставна и хармоничен стил.
Неговиот уникатен дизајн се должи на посебни и иновативни границата поставена во горниот дел на мувла која дава одредена заокружен облик на база на подготовки.
Оваа Мувла е многу разноврсна мувла, погоден за мраз-креми и печени креации. Оваа мувла не може да му одолее на температурата се движи помеѓу -60°C (-76°F) и +230°C (+446°F). Неверојатен ефект при сечење е загарантирана!
1.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена.
3.Нормално, можете да ги пратите парцели информации од сајт : www.17track.net/index_en.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот. Ако се оди низ празниците, на подолго време.
4.Различни превозот начин, различни региони, различни времето за испорака. ве молиме да биде трпеливо за изненадување.
Единици : денови
5.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нормално ако изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet. вашиот парцела во вредност од $3, и ние да ја означите како подарок за вашите даночни во минимум; ако изберете DHL, EMS, Fedex, UPS-от, вашиот парцела вреднува подолу $20 за вашите даночни во минимум.

Спецификацијата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
силиконски калап
Бренд Име:
SHENHONG
Сексуално Сугестивна:
No
Температура:
+230/-60 C
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвени,Чоколади, Пудинг
Материјал:
Силиконски Чоколади Калапи Пан Торта
Функција:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап
Додатоци Се Вклучени:
1 Парче Печење Мувла
Тип:
Силиконски Калап Мус Торта Алатки

Со стоката дадена додека купуваат