• Новак
Топ Облак Ѕвезда Месечината силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

Топ Облак Ѕвезда Месечината силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

DEN 80.64

Достапност
Достапно за нарачка


Cloud Ѕвезда Месечината силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла
Опис
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење и тоа е мека и лесна за употреба.
Производ тежина : 55g
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Боја : бела
Големина : 8.6*8.1*1cm
Мувла Големина : Видете ги деталите на слика
Рејтинг на температура : - 40 centigrade на+230 centigrade
Облик : Cloud Ѕвезда Месечината
Мувла дупка : 11 дупки
Се користи за : DIY, Торта декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, итн.

Спецификацијата

Бренд Име:
SAFEBET
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
NC0395-01
Температура:
-40C на +230C
Силиконска Гума:
100% Храна одделение материјал
боја:
Бела
Големина:
8.6*8.1*1cm
Посебна Карактеристика 1 :
торта декорација алатка
Посебна Карактеристика 2 :
Cloud Ѕвезда Месечината мувла
Посебна Карактеристика 3:
3d мувла
Тежина:
55g
се користи за 1:
Торта,бонбони,чоколадо,леб,косата,желе,и други десерти
се користи за 2:
Декорација Торта, Фондан
Функција:
Safe во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер
Користете прилики:
Торта DIY, партија торта, подарок торта
Мувла дупка:
11
Карактеристика 2:
Лесно да се чисти
функција 3:
Мек материјал

Со стоката дадена додека купуваат