• Новак
  • -15 %
Топла Продажба Ангел Момче Форма 3D Силикони Торта Калап Сапун Свеќа Калапи Кујна Печење Фондан Торта Декорирање Алатки

Топла Продажба Ангел Момче Форма 3D Силикони Торта Калап Сапун Свеќа Калапи Кујна Печење Фондан Торта Декорирање

DEN 110.00
DEN 129.12

Достапност
Достапно за нарачка

-1.68 /bushel
Нови Пристигнување Симпатична Ангел Момче Форма 3 D Силикони Торта Мувла Кујна Печење Фондан Торта Алатки За Cupcake
Големина на : 7.5 * 9.1 * 1.9 cm Тежина : 72g Материјал : силикон Пакување : opp вреќа боја : розева
Објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade

Спецификацијата

Бренд Име:
elenxs
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
NC0422-01
Име на производ:
Ангел Момче Форма 3D Силикони Торта Мувла
Тип:
Ангел Сапун Свеќа Калапи
Тип На Производ:
фондан торта декорирање алатки
Употреба:
Печење & Тесто Алатки
ip камери 1080p wifi:
торта оркестарот
Usage2:
торта декорирање алатка
Usage3 :
Партија Свадба Декорација Торта
Usage4:
Торта Алатки
Употреба:
Божиќ Торта Декорирање Мувла
Функција:
Sugarcraft Мувла Тесто Алатка
function1:
Ангел Чоколадо Мувла
function2:
кујна печење додатоци
function3:
фондан торта декорирање алатки
function4:
ангел силиконски калап сапун
Function5:
3d силиконски калап
Повод:
Ресторан Бар Хотел Слаткарница Кујна Училиште
Направи:
Фондан ,чоколадо, Глина Смола Бонбони ,шеќер,слатки,Sugarcraft

Со стоката дадена додека купуваат