• Новак
Кујна Додатоци Алатка 1PC Ангел Бебе Силикони Чоколадни Бонбони Мувла Торта Декорирање Алатки Сапун Мувла Торта Stencils за Печење

Кујна Додатоци Алатка 1PC Ангел Бебе Силикони Чоколадни Бонбони Мувла Торта Декорирање Алатки Сапун Мувла Торта

DEN 172.32

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво!
Добредојдовте на Нашата Продавница!
Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!
Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за правење на cupcake/Желе/Чоколадно/Свеќа/Бонбони/Близалки мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење слатки, фондан торта, чоколадо, мраз и сл 2. Бренд нови со добра состојба 3. Тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за употреба и чистење 4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма 5. Одговараат за фурна, микробранова, фрижидери, машина за миење садови. 6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти објектот може да издржи температура опсег : -40~230 целзиусови степени. Материјал : Силикон Боја : Розова Облик : Ангел Бебе Големина : 9.8*1.5 cm Тежина : 112g
Пакет се Вклучени : 1 PC Силикони Торта Бонбони Мувла
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Бренд Име:
Aihogard
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
NC0399-01
Температура:
-40C на +230C
Силиконска Гума:
100% Храна одделение материјал
боја:
Пинк
Големина:
9.8*1.5cm
Посебна Карактеристика 1 :
торта декорација алатка
Посебна Карактеристика 2 :
Ангел Бебе мувла
Посебна Карактеристика 3:
3d мувла
Тежина:
112g
се користи за 1:
Торта,бонбони,чоколадо,леб,косата,желе,и други десерти
се користи за 2:
Декорација Торта, Фондан
Функција:
Safe во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер
Користете прилики:
Торта DIY, партија торта, подарок торта
Мувла дупка:
8 дупки
Карактеристика 2:
Лесно да се чисти
функција 3:
Мек материјал

Со стоката дадена додека купуваат