• Новак
Чипка Мат Сирена Риба Скала Силиконски Калапи Фондан Кујна Bakeware Силикони Торта Мувла Нови Торта Алатки

Чипка Мат Сирена Риба Скала Силиконски Калапи Фондан Кујна Bakeware Силикони Торта Мувла Нови Торта Алатки

DEN 76.32

Достапност
Достапно за нарачка

Фондан Кујна Bakeware Силикони Торта Мувла Нови Торта Алатки
Опис
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Силикон
Големина : 8.5*14.4 cm
Бои : Розова
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : -40 centigrade на +210 centigrade
ЗАБЕЛЕШКА
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2.ве молиме овозможи 1-3 СМ разликува поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет се вклучени :
1 Pcs * Торта мувла

Спецификацијата

Бренд Име:
Aihogard
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
NC0408-01
Шема:
чипка мат
Име на производ:
Сирена Риба Скала Силиконски Калапи
Тип:
Торта Фондан Мувла
Тип На Производ:
Кујна Bakeware Силикони Торта Мувла
Употреба:
Нови Алатки Торта
ip камери 1080p wifi:
Печење & Тесто Алатки
Usage2:
торта оркестарот
Usage3 :
торта декорирање алатка
Повод:
Ресторан Бар Хотел Слаткарница Кујна
Функција:
Партија Свадба Декорација Торта
функција 1:
Торта Алатки
Карактеристика 2:
Божиќ Торта Декорирање Мувла
функција 3:
Sugarcraft Мувла Тесто Алатка
карактеристика 4:
чоколадо мувла
Функција:
Чипка Мат Сирена Риба Скала Силиконски Калапи

Со стоката дадена додека купуваат