• Новак
1PC Мачка Фондан Мувла Торта Декорирање Подарок Силикони Торта Калап За Jewerly 50-278

1PC Мачка Фондан Мувла Торта Декорирање Подарок Силикони Торта Калап За Jewerly 50-278

DEN 59.04

Достапност
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет на Употреба да се направи Дедо Мраз санки и elk во облик на фондан колачи Безопасни силиконски материјал е стабилна и трајни производи за употреба, не-токсични и без мирис
Материјал : Силикон
Тип : торта алатка
Количина : 1pcs
Боја : автоматски

Спецификацијата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Нови
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,

Со стоката дадена додека купуваат