• Новак
  • -14 %
1pc Бонбони Форма Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Торта Калапи Чоколадо Stencils Кујна Печење Алатки

1pc Бонбони Форма Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Торта Калапи Чоколадо Stencils Кујна Печење Алатки

DEN 24.00
DEN 27.84

Достапност
Достапно за нарачка


Здраво!
Добредојдовте на Нашата Продавница!
Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!
Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Погоден за правење на cupcake/Желе/Чоколадно/Свеќа
На мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.
Ова не е играчки , не се погодни за под 36 месеци
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење леб,бисквит,колачи, чоколадо, итн
2. Бренд нови со добра состојба
3. Лесен за употреба и чистење
4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма
5. Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти
Боја;Како слики
Материјал : Дамка Челик
Боја : Сребрена
Облик : Бонбони
Големина : 8 X4cm
Тежина : 12g
Пакет Се Вклучени :
1 x Торта Колаче Машина
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Бренд Име:
Aihogard
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
JJ3530-01
Име на производ:
Бонбони Облик Cookie Торта Секачи Мувла
Обликот:
Бонбони Форма
Количина:
1 Компјутер
Тип На Производ:
Печење & Тесто Алатки
Употреба:
кујна печење додатоци
Функција:
3D Бонбони Облик Cookie Торта Калапи
боја:
Сребро.
Големина:
8x4cm

Со стоката дадена додека купуваат