• Новак
3D Силикони Maple Leaf Мувла Торта Декорација Алатки Фондан Силиконски Калап Cookie Желе Мраз Gumpaste Чоколадо Калап за Печење

3D Силикони Maple Leaf Мувла Торта Декорација Алатки Фондан Силиконски Калап Cookie Желе Мраз Gumpaste Чоколадо

DEN 175.20

Достапност
Достапно за нарачка


Боја : Случајни Материјал : ФДУ силиконски Калап големина : точка мери со раце па ве молиме оставете малку грешка ,ви благодарам . Користење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : -40 centigrade на+210 centigrade Квалитет на : Добар квалитет Забелешка : оваа мувла може да не биде толку голем како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

Спецификацијата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
силиконски калап
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
FACEMILE
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Одговараат на:
кујнски алатки
Објектот:
Печење
Стил:
тесто алатки
Име:
торта декорирање алатки
различни:
чоколадо мувла
Функција:
колаче машина
Повод:
готвење
Употреба:
печење алатки за колачи
Други:
торта мувла
боја:
случаен

Со стоката дадена додека купуваат