• Новак
  • -34 %
Мечето Форма Торта Мувла Машина Алуминиум Легура Торта Бисквит Тесто Cookie Мувла Фондан Печење Алатки DIY Bakeware CHW1358

Мечето Форма Торта Мувла Машина Алуминиум Легура Торта Бисквит Тесто Cookie Мувла Фондан Печење Алатки DIY

DEN 72.00
DEN 108.96

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[производи]-[39418]
[xlmodel]-[custom]-[39196]
Мечето Форма Торта Мувла Машина Алуминиум Легура Торта Бисквит Тесто Cookie Мувла Фондан Печење Алатки DIY Bakeware CHW1358
Опис
100% сосема нов & висок квалитет
Материјал : Алуминиум allo
Големина : 4.2*5.7 cm
Стил : смешни и живописни
Тип : сода и колачи алатки, овошје секачи, моделот послужавник
функција : мечка форма за печење мувла
ЗАБЕЛЕШКА
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2.ве молиме овозможи 1-3 СМ разликува поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за вашето разбирање
Пакетот вклучува :
1 pcsx Cookie мувла
SKUCHW1358
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[39195]
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 3-5 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме направете го тоа
сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да забележите дека објектот вредност под 5$ ќе биде испорачуван Кина пост обичните воздухопловната;Thre не е следење на информациите,но тоа е
безбедно како регистрирани пост. тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ако
не прифаќајте ве молиме не го оставајте цел.
Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $5, ние ќе го испрати од страна на регистрирани пост или E-pack,ќ се земе 15-60 работни дена. Вие
може да се користи на следење на број за да го најдете тоа.Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или
FEDEX или UPS или ТНТ или ЕМС, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со
нас.Ако сакате следење детали за во секое време,ве молиме љубезно изберете регистрирани пост.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот оценка, Ние ќе го направат
истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред
оставете други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!

Спецификацијата

Бренд Име:
EZLIFE
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал:
Метал
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
CHW1358
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Со стоката дадена додека купуваат