• Новак
  • -20 %
Yueyue Sugarcraft Бебе азбука блок силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

Yueyue Sugarcraft Бебе азбука блок силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste

DEN 415.00
DEN 518.40

Достапност
Достапно за нарачка

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Големина : 25*5cm големината на еден блок е 1.3 см Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Тежина : 230g
Класичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware kitche

Спецификацијата

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
CK-СМ-036
Бренд Име:
Yueyue Sugarcraft
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Големина:
25*5cm
Број На Модел На:
CK-СМ-036
сертификација:
SGS/LFGB
Материјал:
храна одделение

Со стоката дадена додека купуваат