• Новак
  • -20 %
FORUDESIGNS Задебелена Luggages Заштитна Маска за 18-30 Инчен Количка Случаи Водоотпорен Еластична Suitcases Торба Прашина Дожд ја Покрива

FORUDESIGNS Задебелена Luggages Заштитна Маска за 18-30 Инчен Количка Случаи Водоотпорен Еластична Suitcases

DEN 729.00
DEN 911.52

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на Цртан филм Светот , Тука можете да ги прилагодите на вашите омилени ликови ! ! !(Ве молиме контактирајте со нас
За Да Ги Прилагодите 1. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Пад на Превозот и трговија на Големо и двата се Добредојдени 1. Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. W e брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 3. Се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 4. За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Повратни информации 1. 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 2. Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумен начин. 3. Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 4. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 5. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации 6. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
'

Спецификацијата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
SML
Материјал Состав:
3%Spandex+97%Полиестер
Објектот Должина:
50cm
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Објектот Висина:
70cm
Објектот Тежина:
200g
Главен Материјал:
водат ткаенина
Патување Додатоци:
багаж маска
Шаблон Тип:
Геометриски
Објектот Ширина:
20cm
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Објектот:
патна количка багаж капаци
дизајн:
куфер заштитник маска
Затворање Тип:
Патент
Функција:
Еластична,Водоотпорен,Dustproof,Spandex,Дебели
S големина:
44*58cm се Применуваат за 18-22 инчен куфер
М големина:
50*74cm се Применуваат за 22-26 инчен куфер
L големина:
63*80см се Применуваат за 26-30 инчен куфер
трговија на големо купувачот и пад спонзор:
Поддршка

Со стоката дадена додека купуваат