• Новак
  • -20 %
Coloranimal Статуата на Слободата Еластична Патнички Багаж Заштитна Маска Водат Заштита на Количка Куфер Покритие за 18-30 Инчен Случај

Coloranimal Статуата на Слободата Еластична Патнички Багаж Заштитна Маска Водат Заштита на Количка Куфер Покритие

DEN 691.00
DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка


За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Како може да track my parcle ? Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ? Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .Па вашите пари нема да не оди на моја сметка.
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга

Спецификацијата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
SML
Шаблон Тип:
Крпеница
Објектот Должина:
50cm
Материјал Состав:
97%полиестер+3%spandex
Објектот Висина:
70cm
Бренд Име:
coloranimal
Главен Материјал:
водат ткаенина
Патување Додатоци:
багаж маска
Објектот Ширина:
29cm
Објектот Тежина:
0.3g
Тип Име:
жени мажи патување додатоци
Pls note1:
Само багаж заштитна маска не вклучувајќи куфер
Pls note2:
Добредојдовте да се Прилагоди и Пад на Превозот
useage:
патна количка куфер деца училиште багаж маска
Функција:
Еластична,Водоотпорен,Dustproof,Spandex,Дебели
Затворање Тип:
Патент
Стил Име:
багаж заштитна маска куфер
дизајн:
багаж покрие количка случај маска
Печатење:
патнички багаж ознака количка торба покрие proctect
Шема:
Статуата на Слободата шема куфер опфаќа

Со стоката дадена додека купуваат