• Новак
  • -49 %
NIYOBO Мажите Патна Торба Патент Багаж Патување Duffle Голем Капацитет Најлон Викенд Кеси Мултифункционален Патни Торби Мала Viagem

NIYOBO Мажите Патна Торба Патент Багаж Патување Duffle Голем Капацитет Најлон Викенд Кеси Мултифункционален

DEN 1055.00
DEN 2068.80

Достапност
Достапно за нарачка


NIYOBO Мажите Патна Торба Патент Багаж Патување Duffle Голем Капацитет Најлон Викенд Кеси Мултифункционален Патни Торби Мала Viagem

Спецификацијата

Тип На Објект:
Патни Торби
Број На Модел На:
мажите спортски торби
Материјал Состав:
Најлон
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
22cm
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
NIYOBO
Објектот Висина:
27cm
Имаат Drawbars:
No
Објектот Должина:
49cm
Објектот Тежина:
0.85kg
Главен Материјал:
Најлон
патна торба:
Патување Duffle
Повод:
Разноврсна

Со стоката дадена додека купуваат