• Новак
  • -10 %
EMS Бесплатен превозот Злато заврши PVD бања слив потоне swan миксер тапа двојно двојно рачки

EMS Бесплатен превозот Злато заврши PVD бања слив потоне swan миксер тапа двојно двојно рачки

DEN 15120.00
DEN 16800.00

Достапност
Достапно за нарачка


TI - злато pvd CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ДВОЈНО CRYSTLA се СПРАВУВА со СВОН СЛИВ ТАПА
Солидна месинг H59-62 материјал не "водат "
Керамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 пати
Не се исцеди вклучени
Една Година фабриката Гаранција
Вкупната Висина 35cm
Spout висина 15.2 Cm
Spout стигнат до 9.5 CM
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку е-маил.
Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .
Превозот :
Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPS-от , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P. O. кутии или APO/FPO адреси.)Ние ќе го изберете брз и сигурен начин на испорака .
ПРЕВОЗОТ ДА ПОВЕЌЕТО ЗЕМЈИ СЕ БЕСПЛАТНИ .
Испорака :
Предмети ќе биде предаден, откако исплата потврди и акциите што ги имаат .ве молиме да ни испратите e-mail ИЛИ ЈАВЕТЕ НИ се кога ви треба многу итно . Нарачките обично се испраќаат надвор within3 - 7 работни дена. (Правни празници се случуваат во рамките на бизнис недела не се смета како еден работен ден)
Следење На No. :
Вие ќе примите порака или e-mail со следење или испорака потврда информации кога вашиот објект има испраќаат.
Меѓународните Купувачи ,Даночни
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
Осигурување :
Елементи цена не ги вклучува осигурување . Купувачот е одговорен за факултативна осигурување, трошоци.
Одговорност :
Ние нема да бидат одговорни за било каква испорака задоцнување ,како и царинската пакување проверка ,штрајк ,виша сила ,лошите временски услови и др.
Врати политика &сервисот :
Ако сте примиле објектот во оштетена состојба, ве молиме да не известите во рок од 24 часа по приемот. ние со задоволство ќе ви помогне.
Барањата за враќање или наплата мора да се изврши во рок од 3 дена од пристигнувањето и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн.
Купувачи се одговорни за враќање превозот трошоци и сите други трошоци под никакви околности.
НАЈДОБАР НАЧИН ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ : e-mail
Ви благодариме за вашиот бизнис!
И имаат голем ден

Спецификацијата

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
3.1-4kg
Тапа Планината:
Една Дупка
Бренд Име:
QIANLONGYIPIN
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Класичен
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
pvd злато
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број На Модел На:
Една Дупка
Површина По Завршувањето:
злато заврши
Место на Потекло:
Anhui, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат