• Новак
  • -16 %
Топла 1pcs Вшмукување Куки 5 Позиција Четка за Заби Носителот Бања Поставува Симпатична Насмевка Цртан филм Морон Држач, Четка за заби

Топла 1pcs Вшмукување Куки 5 Позиција Четка за Заби Носителот Бања Поставува Симпатична Насмевка Цртан филм

DEN 42.00
DEN 49.92

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Смешкајќи се соочуваат со држач, четка
3. Материјал : ABS,PP,ПВЦ
4. Големина : 11.8 x 6.8 x 3cm
5. Боја : Бела
6. Бања Сетови,Ѕид Вшмукување
7. Зад супер морон дизајн, лесно да се размонтираат, може да бидат слободни да се движат
8. Може да се откажам пет четки за заби, складирање моќни
Пакетот вклучува :
1 X Насмеани лице држач, четка

Спецификацијата

Бренд Име:
Zerkosvort
Број На Модел На:
JJ3482-01
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат