• Новак
  • -25 %
WHISM Патување Преносни Сапун Јадење Случај Носителот на Сад Кутија Отворено Пешачење Кампување Убаво Подароци Сапун Носителот Organzier

WHISM Патување Преносни Сапун Јадење Случај Носителот на Сад Кутија Отворено Пешачење Кампување Убаво Подароци

DEN 95.00
DEN 126.24

Достапност
Достапно за нарачка


Функција :
Направени од страна на добар пластичен материјал, сосема нов и висок квалитет.
Со дебели и издржлив материјал, сапун се чисти и јасни, и за заклучување дизајн е лесен за употреба.
Погодни за употреба во бања или патуваат со вас.
4 светли бои предвидени за вас да се избере.
Спецификација :
Материјал : Пластика
Боја : Сива/Блу/Бела/Розова
Големина : Прибл. 11x8x5cm
Пакет се Вклучени : 1 Pcs x Сапун Кутија
Напомена : ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.

Спецификацијата

Бренд Име:
WHISM
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат