• Новак
  • -5 %
3d туш завеса 2018 нови пристигнување капка превозот виножито печатени завеса за бања туш завеса уметност

3d туш завеса 2018 нови пристигнување капка превозот виножито печатени завеса за бања туш завеса уметност

DEN 707.00
DEN 744.00

Достапност
Достапно за нарачка


3d туш завеса 2018 нови пристигнување пад на превозот
виножито печатени завеса за бања туш завеса уметност
1. Материјал : Полиестер
2.Големина : две големина за избор.
3.Уникатен : Водоотпорен.
4.Еко-Пријателски.
5. Тежина : Околу 250-430g.
6. Туш Завеса.
7. Нашата Цел : Понуди Уникатен,Добар Квалитет и прифатлива Цена на Производот за Да Сите на Нашата Глобална Клиентите.
1.Контакт Начин
Трговија Менаџер ID : cn111365132
2.Превозот Начин
1. Кина Пост Обичните Мали Парцели (не Може да следење на вашата земја)
2.Кина се Регистрирани Воздух Mail (Може да следење)
3.E-пакет
4.DHL/Федекс/UPS/EMS/Патарина
3.По Продажба На Услуги
1. Ако производот не е како опис или скршени за транзит,ве молиме испратете ни слика,ние ќе се направи целосна наплата или испрати нов производ за вас.
2. Ако пратката недостасува или на некој производ недостасува ,ве молиме контактирајте го и пратете ни слики ние ќе ја водат за исчезнати, стока /парцела за вас, или за да се направи целосна реконструкција.
4.Повратни информации
1.Ако ви се допаѓа нашиот производ,може да ни даде 5 ѕвезда коментар и ги споделите со вашите пријатели. Вашиот го цениме е наша моќ да стане една голема компанија.
2. Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да го оставите коментар. Ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.
5.Често поставувани прашања
1.Дали вашиот производ се понуди пад на превозот?
Да, Ние можеме.
2.Како јас може да се купи многу производот и превозот, заедно?
Може да се стави сите производи што ви се допаѓа во количка,место цел заедно и го организира плаќањето.
3.Можете да ги испратите сите мои цел заедно?
Да, ние можеме.
4.Зошто цел може да се'™т биде следење?
Сте одбрале кина Обичен Мал Пакет Плус ,тоа само следење на информации во кина. Don'™т понуда за следење информации за вашата земја.
5.Кога би можеле да се добие мојата цел?
30-45 дена на нормално услов за повеќето земја за повеќето земја, 45-60 дена на специјално состојба и Далечински земји.
6. Зошто превозот надомест толку висока?
Ако купите многу производ ве молиме да контактирате со мене,јас ќе се коригира цената за вас.
7. Дали вашата компанија може да понуди OEM услуги?
Да, Ние можеме.

Спецификацијата

Големина:
120x180cm, 150x180cm, 165x180cm, 180x180cm, 180x200cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
moodcome
Број На Модел На:
B1222
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер
Тежина:
About 300g-380g
Еко-Пријателски:
Yes
Анти-Навремено:
Нормално
Печатење:
туш
Материјал:
океанот
Одговара Seeason :
Сите сезоната
превозот:
Од Кина Пост Воздух mail
Мекост:
Умерена
Големина:
150x180cm,180x180cm

Со стоката дадена додека купуваат