• Новак
  • -12 %
SD50 Лицето чистење пена машина за чистење на лицето сапун фармацевт Чистење на лицето чистење посебна поддршка ѕид Автоматско dispe

SD50 Лицето чистење пена машина за чистење на лицето сапун фармацевт Чистење на лицето чистење посебна поддршка

DEN 3797.00
DEN 4315.20

Достапност
Достапно за нарачка

Зачувување на животната средина
Убава секогаш се мијат твоето лице како тоа?
Чистење употреба грешка 5 случаи!
1.Ставете соодветна сума на лепак на одборот 3.Притиснете притиснете одбор, машината веднаш испрскаат богата и нежна пена за Чистење Брашно Да се Користи 1. Стискаш лице млеко во суровина кутија 3.Не возбудливи
4.5 V*LR6*4 Големина : 116*1105*171 MM Боја : Сина, Шампањ Златна Боја : Сина, Шампањ Злато Капацитет : Суровини Кутија (50мл)Резервоарот за Вода (250ml)
Употреба На Метод
1.Симфонија бели + сина резервоарот за вода
2.Суровини капацитет на 50g,Исполнет со чистење на лицето може да се Користи за 2 месеци
3. Стискаш лице млеко во суровина кутија
6.притиснете на одборот се додека водата spouts 3. Се прелива во вода 2.Стави виси одбор на ѕидот и притиснете го тесни 4. Се прелива вода во резервоарот за вода 2. Нашата посветеност : 1 : не ја прими стоката - Наплата или Повторно испорака 2 : Оштетена стока - Враќање на трошоци за Поправка 3 : стоката не може да се користи - Наплата или Повторно испорака, Но ве молам запомнете : за Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас да се реши, не се отвори спорови, Спорови не е само губење на време не се отвори спорови не се отвори спорови ви Благодариме За Senting 1 : не грижете се за нашите испорака брзина, нашата продавница производи имаат инвентар! Откако ќе поставите цел, ќе организираме пратката во времето! 2 : Можете да го изберете вашиот сопствен начин на логистика! Ако не имаат посебни барања, ние може да избере најбрз начин мислиме дека логистика испорака! 3 : Пред пратката, ние ќе ги провери вашата адреса, доколку вашата адреса припаѓа на оддалечена област, Ние ќе добиете во контакт со вас! 4 : Нашите производи не се вклучени во цената на царинските давачки и далечински испорака трошоците За царинските : 1 : Откако ќе брод,стоката се генерално околу 7 дена за да стигнат до царинската! Се справи со царински прашања навремено! 2 : Ако ти треба фактура, ве молиме оставете ми порака и да ја оставите вашата e-mail адреса ќе биде испратена до вашето сандаче во рок од 8 часа! 3 : Ако сакате да се избегне други трошоци (царински), имаме решение за вас! Ве молиме контактирајте ме За по-продажбата на услугата 1 : Кога на стоки во рамките на определено време не стигне до рацете, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на стоката повторно под услови! Или да ви даде наплата! 2 : Ако купувачот за заштита на време наскоро ќе бидат повеќе, молам контактирајте ме, јас ќе ви даде да се прошири на вашиот примање време
. копчето се притисне надвор од пена, Слободен прилог на чистење Нежна пена, повеќе од млеко за да направи да уживате во свилен Благи и удобно пена,Благи и удобно пена,е Длабоко во порите, но не му наштети на кожата,Лесно да се чисти, без остатоци.Пена ефект не е значително
3. Притиснете на плочата за да се направи пена
Процесот на инсталација(Директно се стави на десктоп,Фиксна ѕид употреба) Начинот на употреба на лепак 1. Се прелива вода во резервоарот за вода
5.Тешко да се исчисти
Вие сте на пат да subvert традиција!
Тоа е време за вас да имаат вистински Меур Чистење!
Професионални И Технички Мешани Пенење Систем
Лицето чистење и вода посебно да се чуваат, изолирани едни од други, работата на машината, лицето чистење и вода автоматски пропорционална да предизвика богата мешавина на пена користи директно.Шампањ злато + сина резервоарот за вода
4. Мажите и жените се применува за чистење!
Производ Боја
1. Отворете го материјал кутија приклучок или вода кутија приклучок
4.Лесно да се чисти
3.Потроши чистење на лицето
5.Богата пена
2. Се прелива во чистење 4.Симфонија бели + пурпурна резервоарот за вода
3.

Спецификацијата

Тип:
Течен Сапун Точење
Функција:
Пена Сапун Фармацевт
Главен Материјал:
ABS
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Автоматско Сапун Фармацевт
Број На Модел На:
SD-50
Употреба:
Автоматско чистење на лицето сапун фармацевт
капацитет на суровини кутија:
50МЛ
Тежина:
450g
моќност:
1.5 V*LR6*4
Боја:
4 видови
Користете:
Автоматско Чистење Сапун фармацевт
капацитет на резервоарот за вода:
250ml
сапун фармацевт на:
Чистење Сапун фармацевт
Сапун Фармацевт:
Лицето сапун фармацевт
Големина:
116*1105*171mm

Со стоката дадена додека купуваат