• Новак
  • -25 %
Висок Квалитет на Црна Антички Декорација Хартија се тркалаат Носителот Месинг Тоалетна Хартија Носителот Водоотпорен Бања Ткиво Кутија Носителот

Висок Квалитет на Црна Антички Декорација Хартија се тркалаат Носителот Месинг Тоалетна Хартија Носителот Водоотпорен

DEN 1320.00
DEN 1760.16

Достапност
Достапно за нарачка


2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. 3.Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex.Ви благодариме! 4.Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот. 1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Спецификацијата

Тип:
Хартија Носители
Бренд Име:
Tuqiu
Број На Модел На:
DL-PH79262G
Материјал:
Бакар

Со стоката дадена додека купуваат