• Новак
  • -40 %
Бела Европската Бања Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Хартија Носителот Крпа Бар Бања Хардвер Пакет Ym010

Бела Европската Бања Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Хартија Носителот Крпа Бар Бања Хардвер Пакет

DEN 2289.00
DEN 3814.08

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Спецификацијата

Бренд Име:
AUSWIND
Материјал:
Челик
Главен Материјал:
Метал
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Површина По Завршувањето:
anodizing
Број На Модел На:
YM010
Тип:
Бања Хардвер Поставува

Со стоката дадена додека купуваат