• Новак
  • -17 %
AUSWIND Луксузни Модерни Бакар Бања Хардвер Ги Одредите Пакет Крпа Рек Бар Хартија Носителот Полица Четка Бања Прибор Sj9

AUSWIND Луксузни Модерни Бакар Бања Хардвер Ги Одредите Пакет Крпа Рек Бар Хартија Носителот Полица Четка Бања

DEN 1728.00
DEN 2081.28

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Спецификацијата

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Број На Модел На:
sj9
Површина По Завршувањето:
Хром
Бренд Име:
AUSWIND
Материјал:
Бакар
Главен Материјал:
Бакар

Со стоката дадена додека купуваат