• Новак
KES 24-Инчен SUS на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Крпа Бар Складирање Организатор Закачалка Ѕид, Црна Заврши, A2000S60-Б.К.

KES 24-Инчен SUS на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Крпа Бар Складирање Организатор Закачалка Ѕид, Црна Заврши,

DEN 959.04

Достапност
Достапно за нарачка

Суспендира превозот информации
Почитувани клиенти : Од Февруари.7~ Февруари.22 , ние ќе го прослават пролетниот фестивал во текот на овој период, без превозот услуга достапна. Ние ќе започне во Февруари.23 нормална испорака на услуги, во ова време на нарачки, ние ќе превозот на стока, како е можно поскоро. Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме следете нас, и ве молиме почекајте. Жал ми е за ништо неповолно за вас и ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба нешто итно да се добие одговор. Ние би сакале да ја искористам оваа можност да им посакам на вас и вашите семејства сите најдобрите за среќен и здрав Кинеската Нова Година! Ви благодариме за вашиот вид внимание и поддршка! СИТЕ МЕТАЛНИ : Изградени од нерѓосувачки челик, обезбедување на квалитет и долговечност. RUSTPROOF : Мислења се произведени од Т-304 премиум-одделение од нерѓосувачки челик, KES туш caddies имаат дополнителна 18/10 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија & рѓа. УБАВА : Сокриени завртки дизајн. Идеален за употреба во кујна, спални соби, бањи, и плакари Хардвер пакет се вклучени
Пакетот Вклучува
Една Крпа Бар
Завртки и заштита

Спецификацијата

Тип:
Крпа Барови
Должина:
60cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број на Барови:
Една Крпа Барови
Број На Модел На:
A2000S60-Б.К.
Бренд Име:
kes
Функција:
1
Површина По Завршувањето:
црн финиш
Материјал:
Нерѓосувачки Челик SUS304
Заврши:
Црна
Водител на:
висок квалитет, не-рециклиран материјал
Инсталација Метод:
Ѕид-монтирани

Со стоката дадена додека купуваат