• Новак
Висок Квалитет на дигитални безжични таванот звучник за музика во заднина систем ks805

Висок Квалитет на дигитални безжични таванот звучник за музика во заднина систем ks805

DEN 1824.00

Достапност
Достапно за нарачка


Висок Квалитет на дигитални безжични таванот звучник за музика во заднина систем ks805 Опис на Производот
Карактеристики : Супер ниска цена, овој јазик е еден од нашите најдобри продажба на објектот. 5.5 Инчен full range звучници единица. Mulit моќ на располагање. Ниско ниво на бучава и висока чувствителност, да се обезбеди квалитет на звукот. Солидна пакување и брза испорака ОЕМ и ODM се добредојдени Бесплатен примерок се avaliable 2 Години гаранција Погоден за трговски центри, болници, книжарници, продавници за кафе и други јавни места
Спецификација : Модел KS-803 KS-805 Моќта 3-6 Вати 5-10 Вати Говорникот единица 5.5 Инчен 6.5 Инчи Текст 70 V-100 V 70 V-100 V Чувствителност 91d B 91d B Фреквенција одговор 90 Hz-15 KHz 90 Hz-15 KHz Производ големина 185*58mm 190*78mm Дупка за монтажа, 150mm 165mm Бела Боја Бела
Топла продавање на производ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може да ви се произведуваат во согласност со клиент е дизајн?
A : Да, ние сме професионални производителот,вашиот логото или името на компанијата може да се печатат на вашите нарачани производи или пакување
П : Дали сте фабрика?
A : Да, сигурно! Ние сме професионални м anufacturer
П : Дали сте за покривање на должност во нашата земја?
A : Многу земји полнење даноци кога ќе увоз ништо од странство. Вие сте одговорни за изнаоѓање на ситуацијата во вашата сопствена земја. Ние не прифаќаме никакви враќање или надоместок што произлегуваат од вас одбива да плати давачки или даноци. Но, она што можеме да направиме е прогласување помалку вредност за вас на комерцијална фактура, со цел да го платат помалку данок
П : Како да плаќање?
A : Ние добиваме T/T, Western Union, Alipay
П : Како да превозот?
A : Ние сме направи договор со DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, ЕМС.
3-5 дена за да ја Изразат, 7-10 дена за воздух товар, 20-40 дена за поморски превозот
П : Може ли да купат примерок од вас?
A : се разбира! Добредојдовте на нашиот тест супериорен квалитет и услуга. Но, според нашата компанија е правило,цената на примерок и товарни треба да бидат платени од вас. Сепак,ние ќе се врати цената на примерок за вас, кога ќе се одржи првиот ред со нас.
П : Како да контактирате со нас?
О : ги Испратите вашите истрага детали подолу, кликнете на копчето "испрати" сега!
Ако сакате да дознаете повеќе и да ја добиете најновата цена, ве молиме контактирајте не на Skype, Whatsapp, Трговија со датотеки, или испрати истрага за мене. Тоа е моето задоволство да услуга за вас ! Компанијата Информации

Спецификацијата

Поддршка СТАН:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Репродукција Функција:
Mp3
Извор На Енергија:
AC
Вграден Микрофон:
No
Број На Модел На:
KS805
Канали:
2 (2.0)
Батеријата:
No
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
екран:
No
Излезна Моќност:
10W
Кабинетот Материјал:
Пластични
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
комуникација:
ПОМОШЕН
Бренд Име:
Oupushi
Функција:
Никој
Фреквентен Опсег:
70Hz-20KHz
PMPO:
10W
Тип:
таванот говорникот
говорникот единица:
6.5 инчи
Канал:
1
моќност:
5-10Watt
Зачестеност одговор:
70HZ-15KHZ
Номинална моќност:
10Watt
Име на производ:
Висок Квалитет на дигитални безжични таванот звучник за музика во заднина sys
Говорникот Структура:
Запечатени
комуникација:
Жичен
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат