• Новак
Oupushi Безжични IP Колона Говорникот Отворено Стерео РОЕ Ѕид Говорникот засилувач Со Софтвер, СТАН далечинска контрола

Oupushi Безжични IP Колона Говорникот Отворено Стерео РОЕ Ѕид Говорникот засилувач Со Софтвер, СТАН далечинска

DEN 6720.00

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
1.РОЕ IEEE802.3af напојување максимален поддржан растојание од 80 m
2.DC12 V моќ влез и може да се користи за следење на напојување и
3.TCP / IP, UDP, ICMP протокол поддржува LAN / WAN користење
4.Мрежа Аудио декодирање IP адреса, портал адреса, името може да ги променат своите звук опрема
5.16-Малку излез аудио, стандарден аудио CD квалитет добар аудио репродукција и висок намалување
6.Опремата се користи вграден компјутерски технологии и DSP аудио технологија на обработка дизајн, користи висока брзина на индустриски одделение чип, старт време е за помалку од 10 секунди
7.Автоматско префрлање машина на времето бел време играње на музика
8.Точка до точка контрола на игра, исто така, може да биде повеќе од еден аудио група синхрони репродукција
9.Обезбеди бесплатен англиски софтвер и СТАН за контрола на говорникот Параметри :
Информациите На Компанијата ;
Топла продавање на производ

Спецификацијата

боја:
20W, 30W, 40W, 60W
Канали:
1
Кабинетот Материјал:
Метал
Бренд Име:
Oupushi
Извор На Енергија:
AC
Батеријата:
No
комуникација:
ПОМОШЕН
PMPO:
40W
Гласовна Контрола:
No
Излезна Моќност:
20W
Вграден Микрофон:
No
Аудио Crossover:
Двонасочна
Звучник Тип:
ПАРКИНГ (НАДВОРЕШЕН ЗВУЧНИК
Поддршка СТАН:
No
екран:
No
Број На Модел На:
NS-520A
Репродукција Функција:
Други,MP3
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Далечинска Контрола:
No
екран:
No
Функција:
Никој
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Mainl
Мрежен Интерфејс:
RJ45 на текст
Поддршка:
IP контрола, РОЕ напојување
Посебна Карактеристика:
Англиски Free software & СТАН
Сертификат:
FCC , RoHs , CE
appliction:
Улица, Двор, Дома, Продавница и сл
Име на производ:
ПА Систем Активни Звучници Колона Отворено Безжични IP Јазик
комуникација:
Безжичната

Со стоката дадена додека купуваат