• Новак
  • -9 %
Издувните Сензор на Температура ЗА 2012 Форд Транзит 2012 2.2 L Дизел cc1a12b591bb 0824112076

Издувните Сензор на Температура ЗА 2012 Форд Транзит 2012 2.2 L Дизел cc1a12b591bb 0824112076

DEN 3931.00
DEN 4319.52

Достапност
Достапно за нарачка

Издувните Сензор на Температура ЗА 2012 Форд Транзит 2012 2.2 L Дизел cc1a12b591bb 0824112076 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Модел : Транзит
Година : 2012
Вид на гориво : Дизел
Зафатнина на моторот : 2.2
Делови кодови : cc1a12b591bb 0824112076

Спецификацијата

Тип:
внесувањето воздух сензор на температура на
Повторливост:
cc1a12b591bb 0824112076
Резолуција:
cc1a12b591bb 0824112076
Чувствителност:
cc1a12b591bb 0824112076
Стил:
D
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
-50--850
Сместување:
Во Протокот На Воздух Метар
Hysteresis:
cc1a12b591bb 0824112076
линеарна:
cc1a12b591bb 0824112076
Бренд Име:
TIANBANG

Со стоката дадена додека купуваат