• Новак
  • -18 %
YAOPEI 89467-34030 Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Вистински Тојота Такома 4.0 L Sequoia

YAOPEI 89467-34030 Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Вистински Тојота Такома 4.0 L Sequoia

DEN 2086.00
DEN 2543.52

Достапност
Достапно за нарачка


JJ Autoparts
89467-34030 Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Вистински Тојота Такома 4.0 L Sequoia
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации
Контактирајте со нас

Спецификацијата

Резолуција:
Стандард
Тип:
Не Греење Тип
линеарна:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Бренд Име:
YAOPEI
Повторливост:
Стандард
Автомобил Производител:
За Тојота
OE БРОЈ:
89467-34030 8946734030

Со стоката дадена додека купуваат