• Новак
Stenzhorn ОЕМ 47240 JG01A,47240-JG01A,47240JG01A,43PP7-2 случај За притисок прекинувачи, вентил за притисок

Stenzhorn ОЕМ 47240 JG01A,47240-JG01A,47240JG01A,43PP7-2 случај За притисок прекинувачи, вентил за притисок

DEN 815.52

Достапност
Достапно за нарачка


OE БР : 47240 JG01 A,47240-JG01 A,47240 JG01 A,43 PP7-2
Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!

Спецификацијата

Сместување:
Во Филтер За Воздух
Бренд Име:
stenzhorn
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
D
Мерен Опсег:
2.1
Повторливост:
1
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2
Тип:
внесувањето воздух сензор на температура на

Со стоката дадена додека купуваат