• Новак
Stenzhorn Нови Авто Делови 89420-32080,100798-4620 случај за Тојота доза притисок сензор Сензор

Stenzhorn Нови Авто Делови 89420-32080,100798-4620 случај за Тојота доза притисок сензор Сензор

DEN 1919.52

Достапност
Достапно за нарачка


OE БР : 89420-32080,100798-4620
Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!

Спецификацијата

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
stenzhorn
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
2.1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
1
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2

Со стоката дадена додека купуваат