• Новак
  • -10 %
О2 на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Ламбда Сензор 89467-48160 Одговара Toyota, Lexus RX350 RX450h

О2 на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Ламбда Сензор 89467-48160 Одговара Toyota, Lexus RX350 RX450h

DEN 2488.00
DEN 2764.32

Достапност
Достапно за нарачка


О2 на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Ламбда Сензор 89467-48160 Одговара Toyota, Lexus RX350 RX450h
Спецификација На Производот
OE Бр 89467-48160 Големина Стандард Ставка име на Воздухот гориво сооднос сензор за Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи Одговара Toyota, Lexus Тежина 0.1 кг/pc Тип Кислород сензор/O2 сензор Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натаму
Детални Слики
Ве молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен недела) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
Превозот И Пакување Информации
Проценетите време на испорака :
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта ,ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас. Исто така, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите. Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-4 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Информации за исплата Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови . Се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Како western union,Телеграфска трансфер..е прифатена . Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака. Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост. Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи. По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена : Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Контакт 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Ако сте среќни со трансакција со нас, оставајќи ни СИТЕ-5-ЅВЕЗДА позитивни повратни информации ќе биде многу ценет. Кажете им на вашите пријатели кога сте задоволни и НЕ ни кажете кога не сте ! Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми .Ви благодариме за разбирањето!

Спецификацијата

Тип:
Вид Греење
линеарна:
90
Hysteresis:
90
Чувствителност:
100
Резолуција:
100
Повторливост:
90
Мерен Опсег:
90
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
ONYPEI
Другиот Дел Број:
89467-48160
Тип:
Тип На Сензор
Точка име :
кислород сензор
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
Normal Size
Автомобил Направи:
Одговара Toyota, Lexus
Гаранција:
1 години
Број На Модел На:
89467-48160
категорија:
Авто сензори
Поставување на Возило:
ПРЕД

Со стоката дадена додека купуваат