• Новак
  • -12 %
0280218020 2816438080 Маса Проток на Воздух Сензор Метар MAF Одговара за Hyundai Kia 2.4 L 0280 218 020 28164-38080

0280218020 2816438080 Маса Проток на Воздух Сензор Метар MAF Одговара за Hyundai Kia 2.4 L 0280 218 020 28164-38080

DEN 1140.00
DEN 1295.52

Достапност
Достапно за нарачка


Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За Hyundai Santa Fe 2001 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2001 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2001 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2001 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2002 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2002 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2002 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2002 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2003 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2003 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2003 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2003 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2004 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2004 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2004 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2004 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2005 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2005 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2005 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2005 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За Hyundai Santa Fe 2006 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2006 МК јас [2001-2006] SUV SUV 16 V 2.4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2006 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 136 HP 100 KW (Бензин) За Hyundai Santa Fe 2006 МК јас [2001-2006] SUV SUV 2.4 16 V 4x4 2351ccm 146 HP 107 KW (Бензин) За Hyundai Sonata 1998 МК III [1998-2004] Салон Салон 16 V 2.4 2351ccm 143 HP 105 KW (Бензин) За Hyundai Sonata 1999 МК III [1998-2004] Салон Салон 16 V 2.4 2351ccm 143 HP 105 KW (Бензин) За Hyundai Sonata 2000 МК III [1998-2004] Салон Салон 16 V 2.4 2351ccm 143 HP 105 KW (Бензин) За Hyundai Sonata 2001 МК III [1998-2004] Салон За 16 V 2.4 2351ccm 143 HP 105 KW (Бензин)
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Спецификацијата

Повторливост:
PFA10026 38769 38.769 19471
Чувствителност:
2816438080 28164 38080 28164-38080
Бренд Име:
ICIFAUTO
Мерен Опсег:
30201 MF126 101257 10.1257
Резолуција:
0280218020 0280 218 020 0 280 218 020
линеарна:
38769 38.769 7516232 FDM741
Тип:
Жешка Жица Тип
Вител Тип:
V52720020 V52720020 V52-72-0020 V52-72-0020
Тип На Сензор:
Холцер
Hysteresis:
42570 86232 0891070 МА-Y005
oe 1:
2816438080 28164 38080 28164-38080
oe 2:
0280218020 0280 218 020 0 280 218 020
oe 3:
30201 MF126 101257 10.1257
oe 4:
38769 38.769 7516232 FDM741
oe 5 :
42570 86232 0891070 МА-Y005
oe 6:
PFA10026 38769 38.769 19471
oe 7:
MAFS164OE 61-06053SX
OE 8:
MAFS164-OE 61-06053-SX
OE 9:
V52720020 V52720020 V52-72-0020 V52-72-0020

Со стоката дадена додека купуваат