• Новак
  • -17 %
За Субару Шумите SJ 2013-2017 Водоотпорен Rear View Camera ДОВЕДОА Автомобил Назад Обратна Камера Ноќ Визија Паркинг Помош Камери

За Субару Шумите SJ 2013-2017 Водоотпорен Rear View Camera ДОВЕДОА Автомобил Назад Обратна Камера Ноќ Визија

DEN 527.00
DEN 634.56

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Субару Шумите SJ 2013-2017
Опис :
Карактеристики :
Користење на увезената чип, high-definition слика боја, повеќе живописни.безбеден паркинг.
Вграден-во обратна заповед, пречка растојание е јасно на прв поглед.
Дигитални фотографски чип обработка, ноќно ефект е очигледна.
Мулти-слој водоотпорен дизајн, навистина голем притисок за перење и впива водоотпорен.
Инсталиран на задниот дел на справи и табличка светилка.
Поврзување на видео кабел за да автомобил монитор, поврзете моќ кабел за да авто опашка светилка за напојување. Кога наназад, обратен автоматски мониторинг систем започна да функционира, јасно може да се види статусот зад автомобилот.
Спецификација :
Тип Rearview Камера Материјал Пластични Количество 1pcs Објект Боја Како што е прикажано на Сликата CCD Сензор ТВ Систем NTSC/PAL 768 Резолуција(H)×494(V) Пиксели, Хоризонтална Резолуција 480 TVL LED Кол 4 Водоотпорен Класа IP67 Автоматски Баланс на Белата боја Да Автоматско Осветлување Надомест Yes S/N Сооднос ≥48d B Оперативен Моќ DC 12 V ± 20% Оперативни Температура -20°C~ 75°C, RH95% Макс Складирање Температура -30°C ~ 75°C, RH95% Макс Видео Кабел Должина 6m / 19.7 ft Моќ Кабел Должина 1.2 m / 3.9 ft Нето Тежина 0.3 kg / 5.3 оз
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Спецификацијата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
canmazon
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
шифра број:
122351
Функција:
rear view camera
Автомобил Направи:
Паркинг За Помош На Rear View Camera
Работен напон:
12V Rear View Camera
mage Сензор:
копија камера
Автомобил Погоден:
За Субару Шумите SJ 2013-2017

Со стоката дадена додека купуваат