• Новак
  • -17 %
LEEWA 12V-24V Авто 170 Степен Задните Видите Ноќ Визија IR Камера За Камион Автобус Автомобил Копија Камера #CA1256

LEEWA 12V-24V Авто 170 Степен Задните Видите Ноќ Визија IR Камера За Камион Автобус Автомобил Копија Камера

DEN 936.00
DEN 1128.00

Достапност
Достапно за нарачка


Општи Информации Компатибилност Универзална Спецификации Image Sensor 1/4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото/Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VP-P,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс/F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V-24 V потрошувачка на Енергија 120m A температурата на работа -20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура -40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67/IP68

Спецификацијата

Бренд Име:
LEEWA
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат