• Новак
  • -45 %
Liislee За Citroen Elysee / Citroen C-Elysee 2014 2015 година / HD Ноќ Визија / Автомобил Задна Камера / Назад Камерата

Liislee За Citroen Elysee / Citroen C-Elysee 2014 2015 година / HD Ноќ Визија / Автомобил Задна Камера / Назад

DEN 732.00
DEN 1330.08

Достапност
Достапно за нарачка

Автомобил Trunk се Справи со Камерата / RAC за Полнач / Rear View Camera / Обратна Паркинг Камера
За Citroen Elysee / Citroen C-Elysee 2014 Година 2015 Година
Автомобил Задна Камера со CCD Чип и HD Леќа!
Повеќе реална и јасна, Широк Агол и Ноќ Визија!
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Клучни Карактеристики : 1 .High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. со добра водоотпорен функција. 3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : 1.Пиксели : 656(H) * 492(V) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines 7.Леќи на камерата : 18.5 мм 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP66 14.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео жица 1 x упатство
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.
За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот . 1) Ние обично брод од страна на DHL, EMS, ARAMEX - ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас. Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот. 2) Ние не бродот да APO/FPO, P. O КУТИЈА адреси. 3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35. 4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо. 5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји , ве молиме изберете ARAMEX превозот начин. 6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа. Се врати и Гаранција : Сите предмети се сосема нови директно од фабриката. Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот. Ние ќе наплата или да го замени. Се врати во рок од 7 дена по приемот може да биде наплата (исклучување на превозот на товар) се Врати во рок од 20 дена од денот на приемот може да се замени(исклучување на превозот на товар). Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи(се исклучат превозот на товар). Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).
За Citroen Elysee / Citroen C-Elysee 2014 2015 - Автомобил Назад До Камерата / Заден Поглед Паркинг Камера

Спецификацијата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Производител:
Peugeot, CITROEN

Со стоката дадена додека купуваат