• Новак
  • -15 %
Промоција 4.3 инчен возило следење на автомобил rearview камера (av-во РКА) 2 видео влез Бесплатен превозот

Промоција 4.3 инчен возило следење на автомобил rearview камера (av-во РКА) 2 видео влез Бесплатен превозот

DEN 802.00
DEN 943.68

Достапност
Достапно за нарачка

Промоција 4.3 инчен возило Автомобил следење на автомобил rearview камера (av-во РКА) 2
видео влез Бесплатен превозот
Опис : во Автомобил камерата ги следи
Овој монитор може многу спречување на несреќи за да се спаси од непотребно губење или проблеми при возење во рикверц, преку избегнување на децата, сообраќајот, пешаците, играчки, и домашни миленици.
Нежен и uique Одбивни дизајн, стабилни перформанси, јасна слика и одличен ефект.
Оваа LCD е посебно дизајниран за да се поврзете со вашиот автомобил камера
Спецификации : Автомобил на камерата ги следи Екран Димензии : 4.3 инчи Екран Компонента : Color TFT-LCD Пиксели : 480 x 240 Aspect Ratio : 4 : 3 Contrast Ratio : 350 : 1 За Време на Одговор : B→W 30ms W→B 10ms Видео Фреквенција : PAL/NTSC Видео : 2 AV текст авто. префрлување кога обратен(Авто моќ кога се открие AV сигнал) Напојување : DC12 V Моќ Потрошувачка : Околу 3 W Големина : 106 x 103 x 23mm/x 4.2 4.1 x 0.9 во(L x W x H)
Карактеристики : Автомобил камера следи во ЖИВО технички дизајн на овој Автомобил Rearview Огледало покажува исклучителна & јасна слика и без зрачење Мулти-систем на избор за клиентите, како што се PAL, NTSC Домот на ретровизорот има ултра широк агол дигитални TFT-LCD ТЕЛЕВИЗОР Овој автомобил rearview огледало може да се напојува од AC или DC 12 V автомобилот акумулатор Прилагодливи на одраз агол обезбедува со широк поглед може да се прилагоди на агол на очите слободно за да се види нешто зад вашиот автомобил многу јасно се Инсталира на автомобил rearview огледало за решавање на мртов агол зона од очите совршено Посебно обработени Автомобил Rearview Огледало за Надгледување на решава мртов поглед агол
Пакет се Вклучени : 1 х 3.5 во LCD Автомобил Rear View Огледало за Надгледување на 1 x Поврзете Кабелот 1 x Упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.
Ви благодариме за шопинг,имајте пријатен ден!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
4.3
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Големина:
4.3 ИНЧЕН
Име На Модел:
AQH-301
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
1000g
is_customized:
Yes
Паркинг систем:
Автомобил камерата ги следи
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
Шарени ноќ визија

Со стоката дадена додека купуваат